ג'ולייט פדידה (ילידת מרוקו) מחפשת את בתה שנחטפה מבית החולים אסף הרופא ביום 29/4/1969 "גנבו לי את החיים" – מי מזהה אישה בת 47 שנים הדומה לאמה או לאחותה מתבקש לפנות אלינו בדחיפות

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p5bcnW-cD

ג'ולייט פדידה מחפשת את בתה בת 47 שנים, שנולדה ביום 29.4.1969 בבית חולים אסף הרופא ונחטפה משם. מדובר במשפחה שהייתה עולה חדשה ממרוקו, וגרו אז במעברות לוד.

עדות האח:

מאז שאני זוכר את עצמי, גדלנו בבית על הסיפור שלפני בואי לעולם, נולדה להוריי ילדה שנפטרה מיד אחרי לידתה.

לפני כמעט כשבועיים, עם כל הפרסומים והעדויות האחרונים לגבי חטופי תימן והבלקן אימי הזדעזעה מההבנה שגם לה לקחו ילדה באותה השיטה.

ב- 29 באפריל 1969 אמי ילדה את בתה השלישית בבי"ח אסף הרופא, בת בריאה, במשקל 2.9 ק"ג.

ילדה יפה, בהירה, שיער שחור חלק (היא עודנה זוכרת כאילו אתמול איך היא מלטפת את שערה)
עם עיניים ירוקות בעל גוון דבש כשל אבי עליו השלום.

אמי ילדה אותה בלידה קלה, ללא בעיות וזכתה להניק אותה במשך שלושה ימים.

ביום השלישי בבוקר בו אמי הייתה אמורה להשתחרר עם בתה התינוקת, באה אחות שבישרה לה את החדשות הרעות כי בתה נפטרה, אמי ביקשה ממנה לראותה, אך האחות לא אפשרה לה.

אבי ז"ל הגיע מעט אחרי, בכדי לקחת אותם לביתם במעברה ומצא את אמי יושבת בוכייה מבשרת לו את הידיעה המרה. לא הראו לה גופה, לא נמסר לה תעודת פטירה. לא היה עם מי לדבר. אמרו להם ללכת הביתה "התינוקת מתה".

הוריי עלו ממרוקו ב 1962, העברית עדיין לא הייתה שגורה בפיהם, צעירים (אימי הייתה אז רק בת 25) הורים לשני בנים ומחוסרי כל (אבי היה מובטל באותו זמן).

מכיוון שהם חשו שמשהו פה לא בסדר ומכיוון שהם הבינו שהם צריכים גופה בכדי שיוכלו לעשות קבורה הם חזרו לביה"ח אבל שם הם כבר לא מצאו כלום.

לא גופה, לא תעודת זהות ובטח שלא תעודת פטירה.

שלחו אותם לארכיון של בית החולים אבל גם שם תוך שבועיים מסתבר, נבלעה הילדה עם כל התעודות (ת"ז, תעודת לידה ופטירה).

לפני מספר ימים אמי פנתה שוב לארכיון ביה"ח ולמשרד הפנים ומיותר לציין שאין שום תיעוד ללידה או לתינוקת.

בינתיים, אנחנו הילדים התחלנו להפוך את האדמה ומגורם לא מוסמך נודע לנו שאחותנו, בתה של אמי חיה בירושלים או ביבנה, שהיא כנראה רופאה ושיש מישהי שמקורבת אליה מאוד בשם שרה.

אם מישהו מכם מכיר מישהי שיכולה להתאים לפרטים או דומה לתמונות המצורפות נהיה אסירי תודה לקבל כל בדל של מידע.

אני מבקש את עזרתכם הכנה להפיץ ברבים את הפוסט הזה ואולי יבוא לציון גואל.

מצורפים תמונות ישנות ועדכניות של האמא ג'ולייט ובתה חן, אחותה של הבת החטופה, שהיא כיום בת 47 שנים. אנו מעריכים שהאחות החטופה, בת 47 שנים, דומה לאמא שלה, או לאחותה חן. מדובר במשפחה מוכשרת שעוסקת ביצירה ואומנות.

החיפוש אחר האחות החטופה, בידיים של כל אחת ואחד מאיתנו. ביחד אנחנו כוח. אם אתם מכירים אישה בת 47 שנים, דומה לאחותה חן, או לאמא שלה, צרו איתנו קשר בדחיפות. כל מידע ייבדק. לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com

ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

My name is Igal Fedida. I reside for the last 25 yes in the States. I speak and read Hebrew fluently. However,if you wont mind ill write you this note in English since its much fast for me.

In my family we all grew on the fact that my Mom gave birth to a sister that was born just before me and that she passed away right after giving birth.

 An hour ago, im reciving a phone call from my Mom telling me that she is all shaking and excited.

She is watching the T.V at the moment and learning for the first time of the parasha of yaldey Teyman.

 Now the story, she is recalling that for 3 days she breast feed the baby and all was good.She is recalling a beautiful light fair skin with the eyes similar to my Dad ZT'"l.

The baby was fine…. no complications in the delivery.

On the night she breast feed her and that morning she needed to leave with the baby home they came to her and said that the baby was dead.

My Father arrived in the morning found my Mom crying revealing to him the news. No body…. no one to talk to…. just go home,the baby is dead.

 They left the hospital.

Two weeks later they return to find about a burial procedure and to get any sort of certificate.

None. They told them in the hospital to go to the archive of the hospital, they went… none.

 They wanted to sit shiva'a on her but they learned that they can not do it if there is no burial or place of burial.

My sister was born on April, 29th, 1969.

In Asaf Harofe hospital.

My Mom today is 73 yrs old.

At the time we lived in the Ma'abarot of Lod…. they were new immigrants from Morocco.
My Mom's name is Juliette Fedida.
My information are below.
We will be highly appreciated if someone can contact us or at least my Mom…. She is all moved by her story.
I think she lived all this yrs with the feeling that she did something bad… she never talked about this….. i think she is in a place in her life that she want to close this circle specially since my Dad passed away 3 yrs. ago.

בתמונה: האחות חן. מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאחות חן? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק.

לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com

ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

Chen.My sister.-Image for Lori.בתמונה למטה: האמא ג'ולייט בצעירותה. מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאמא ג'ולייט? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק.  לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com

ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

Ima image for Lori.בתמונה למטה: משפחת פדידה, לפני שנים רבות. בתמונה חסרה הבת החטופה.

מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאמא ג'ולייט? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק.  לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com

ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

האבא נפטר לפני 3 שנים. לא השלים מעולם עם גניבת בתו והמשיך להאמין כל השנים שהיא חיה. האמא לא תוותר עד שתמצא את בתה החטופה.

Ima.Family image for Lori.3בתמונה: ג'ולייט פדידה, בצעירותה. אישה יפה. מחפשת את בתה שנחטפה לפני 47 שנים. צריכה להיות דומה לה במראה החיצוני.

מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאמא ג'ולייט (בתמונה)? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק.  לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com

ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

ההורים. בתמונה: ג'ולייט פדידה, בצעירותה. אישה יפה. מחפשת את בתה שנחטפה לפני 47 שנים. צריכה להיות דומה לה במראה החיצוני.  מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאמא ג'ולייט (בתמונה)? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק.  לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com  ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

ההורים. בתמונה: ג'ולייט פדידה, בצעירותה. אישה יפה. מחפשת את בתה שנחטפה לפני 47 שנים. צריכה להיות דומה לה במראה החיצוני. מכירים אישה בת 47 שנים, הדומה במראה החיצוני, בחיוך, בעיניים הבורקות, בלחיים, לאמא ג'ולייט (בתמונה)? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק. לורי שם טוב טל': 054-5320390 lorish69@gmail.com ניתן לפנות לאחות חן, ישירות: chendanziger5@gmail.com

ג'ולייט פדידה מחפשת את בתה בת ה- 43. מכירים מישהי שדומה לאישה בתמונה? פנו אלינו בדחיפות. כל מידע ייבדק! lorish69@gmail.com

תמונה ישנה של האמא ג'ולייט פדידה ושני ילדיה במעברות בלוד. הבת החטופה נעדרת.

Image of Ima.Maabarot. for Lori.זו פנייה לכל אחת ואחד מכם. אתם רואים את התמונות של המשפחה. זכות גדולה ניתנה לעם ישראל, לאחד משפחה. מכירים אישה בת 47 הדומה לאמא ג'ולייט או לאחות חן, פנו אלינו. אנו מחפשים כל מידע בעניין.

lorish69@gmail.com

או ישירות לאחות חן chendanziger5@gmail.com

 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s